Bezpłatny projekt!

massoni.pl / Bezpłatny projekt!

PROFESJONALNY PROJEKT

Projektowaniem mebli i wnętrz biurowych oraz aranżacja gabinetów, hoteli zajmujemy się od prawie 20 lat. Nasza oferta to kompleksowe wyposażenie  od projektu, przez wizualizacje 3d, produkcję, aż po dostawę i montaż. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców planujących nowe inwestycje, rozbudowę lub remont istniejących pomieszczeń, a także architektów, pragnących zrealizować swoje projekty w profesjonalny sposób.

Architektura przestrzeni biurowej każdej nowej inwestycji wymaga przemyślanego planowania. Efekt estetyczny, uzyskany dzięki współpracy z architektem, to ważny element aranżacji. Nowoczesne biuro prócz walorów wizualnych powinno być także przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne.

Aranżacje biur tworzone dla Państwa przez projektantów Massoni, to profesjonalne rozwiązania łączące efektowny design z ergonomią. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu pomieszczeń komercyjnych pomagamy usprawnić funkcjonowanie firmy poprzez rozsądne rozmieszczenie i dobór mebli.

Wyposażenie biura musi być atutem – a nie uzupełnieniem firmy. Doskonale rozumiemy jak ważny dla naszego klienta jest efekt i komfort pracy. Dlatego nasze projekty biur i gabinetów cechują się maksymalnym nastawieniem na poprawę funkcjonowania danego pomieszczenia i odświeżeniem jego wyglądu. 

Nowoczesne wyposażenie meblowe powinno uwzględniać charakterystykę pomieszczenia, jego przeznaczenie i standard. Naszą współpracę rozpoczynamy więc od rozmowy o oczekiwaniach, dokonujemy precyzyjnych pomiarów oraz wstępnych szacunków. Proponujemy konkretny plan i kalendarz współpracy. Projekt, oferta i wycena biura są tworzone przez nas jednocześnie. Dążymy do uzyskania zachwytu wirtualną wizualizacją i do wskazania konkretnych rozwiązań dopasowanych do oczekiwań i możliwości klienta.

 

Co możesz zyskać projektując biuro z Fabryką Mebli Massoni?

BEZPŁATNY PROJEKT – pomoc profesjonalnego projektanta nie należy do najtańszych usług. Dzięki kompleksowej realizacji wyposażenia biura z Massoni zyskują Państwo usługę projektową bezpłatnie!

BEZPŁATNA WIZYTA PROJEKTANTA – nasz dział projektowy jest w pełni mobilny. Wystarczy, że określą Państwo czas i miejsce a nasz projektant odwiedzi Państwa z kompletem materiałów, przedstawi dostępne możliwości, dokona pomiarów i oceny specyfiki obiektu bezpłatnie!

WIZUALIZACJA BIURA 3D – efekt naszej współpracy mogą Państwo ocenić jeszcze przed zamówieniem mebli. Wizualizacje Państwa pomieszczeń biurowych przygotowujemy w kilku wariantach, a Państwo wybierają najbardziej optymalny!

office furniture | MASSONI office furniture manufacturer